تعداد اخبار امروز : 0 خبر

دوشنبه ۲۸ آبان, ۱۳۹۸

به نقل از ایرنا :

رئیس مجمع جهانی اسکاپ: ایران بهشت استارتاپ‌ها است

    بازدید : 30
پیمان صالحی روز یکشنبه در نشست خبری اولین مجمع نوآوری…

یکشنبه, ۲۰ خرداد, ۱۳۹۸ :: ۱۲:۵۶

کد خبر : 2474

پیمان صالحی روز یکشنبه در نشست خبری اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: سال گذشته به عنوان نماینده ایران در نشست اسکاپ شرکت کردیم و به عنوان رئیس اسکاپ معرفی شدم و در آن نشست، اولین مجمع نوآوری آسیاواقیانوسیه از سوی ایران با موضوع نقش استارتاپ های فناوری و نوآوری در توسعه پایدار پیشنهاد شد.
وی با اشاره به اینکه ریل‌گذاری برای ایجاد و رشد استارتاپ‌ها در کشور انجام شده است، ادامه داد: در حال حاضر ۸۰ مراکز نوآوری، ۴۵ پارک علم و فناوری، ۱۹۰ مرکز رشد، ۳۰ مرکز صندوق خطرپذیر و ۴۴۰۰ شرکت دانش بنیان و ۷۲ استارتاپ و ۳۶۴ شرکت خلاق، در کشور فعالیت دارند.
صالحی گفت: اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه سه شنبه ۲۱ خرداد در سالن اجلاس سران با سخنرانی دکتر ستاری معاون علم و فناوری ریاست جمهوری آغاز به‌کار خواهد کرد.
وی ادامه داد: در این مجمع ۶ پنل تخصصی با عنوان خط مشی دولت‌ها در ارتقای استارتاپ ها، زنان، نوآوری و فناوری، پارک‌ها و مراکز رشد فناوری، سرمایه گذاری در فناوری و نوآوری، نوآوری‌های برخاسته از بستر جامعه و تأثیر همکاری‌های جنوب-جنوب در ارتقای سطح علم، فناوری و نوآوری با حضور چهره‌های بین المللی برگزار خواهد شد.
وی گفت: امیدواریم با توجه به پتانسیل‌هایی که در حوزه استارتاپ ها داریم، اهداف خود را در حوزه بین المللی به منصه ظهور برسانیم.

نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© 2019 Almas-News Agency . All rights reserved